جستجو
محصولات
  منو بستن

  شرایط استفاده

  شرایط بازگشت کالا

  یکی از ویژگی های خرید حضوری اطمینان مشتری از صحت و سلامت کالا پیش از انجام خرید است  که فروشگاه لژبین برای اطمینان خاطر مشتریان خود این امکان را به مشتریان خود می دهد که تا 48 ساعت بعد از خرید با شرایط تعیین شده نسبت به بازگشت کالا خود اقدام نمایند.

  هدف لژبین کسب رضایت کامل مشتری می باشد.به همین منظور امکان بازگشت کالا طی 48ساعت امکان پذیر است.
  اگر کالای خریداری شده دارای مشکلات فنی باشد باید تا 48 ساعت پس از دریافت کالا، به مشاورین فنی لژبین اطلاع  دهید.
  استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود به لژبین بازگردانده شود.
  از هرگونه مخدوش کردن جعبه اصلی کالا یا نوشتن توضیحات بر روی آن خودداری فرمایید.

  درصورت بروز اشکالات فنی و ظاهری که بر اثر استفاده ناصحیح پس از تحویل کالا ایجاد شود از پذیرفتن آن معذوریم.

  وجود مغایرت  در مشخصات و ظاهر کالا با اطلاعات موجود در وب سایت

  در صورت وجود مغایرت باید طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به خدمات پس از فروش لژبین از طریق تلفن و یا ایمیل اطلاع داده شود.
  اگر مغایرت بدون بازکردن پلمپ دستگاه قابل مشاهده  باشد مثلا رنگ و یا اطلاعات مندرج روی کالا، باید کالا در شرایط اولیه بدون باز کردن پلمپ آن به لژبین بازگردانده شود.
  در صورتی که مغایرت بدون باز کردن کالا قابل مشاهده نباشد، لازم است جعبه دستگاه نگهداری شود و از هرگونه مخدوش کردن جعبه خودداری شود.

  انصراف مشتری از خرید کالا

  اگر کالاسفارش داده شده هنوز ارسال نشده باشد، مشتریان می توانند با تماس با واحد پیگیری سفارشات لژبین انصراف خود را از خرید اعلام نمایند.
  اگر پس از دریافت کالا، مشتریان  از خرید منصرف شوند می تواند ظرف 48 ساعت انصراف خود را اعلام فرمایند.
  مشتریان تنها در صورتی می توانند کالای خریداری شده را بازگردانند که پلمپ کالا باز نشده باشد.
  هر گونه تغییر در شرایط اولیه کالا امکان استفاده از این سرویس را فراهم نمی کند.
  در صورت انصراف از خرید هزینه برگشت کالا به انبار لژبین بر عهده مشتری می باشد.


  آسیب دیدگی براثر حمل ونقل

  بسته بندی کالا در لژبین در شرایط کاملا استاندارد انجام می شود و تحویل به هریک از شرکت های حمل و نقل به انتخاب مشتری می شود و شماره پیگیری مرسوله به مشتریان اعلام می گردد و این بدین معناست که بروز هرگونه صدمه در هنگام حمل و تحویل کالا بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد.
  اگر هنگام تحویل کالا مشتری متوجه آسیب کالا بشود می تواند از گرفتن مرسوله خوداری کند تا برای بررسی به لژبین عودت داده شود از مشتریان خواهشمندیم که پیش از دریافت کالا و امضای برگه تحویل سفارش، محصول خود را به طور کامل بررسی کنند. با امضای برگه تحویل سفارش،بخش خدمات لژبین، قادر به پذیرفتن درخواست بازگشت کالا از سوی مشتری نیست.
  کالای بازگشتی شما پس از دریافت توسط کادر کنترل کیفیت لژبین بررسی و بعد از تأیید سلامت آن، بهای پرداختی‌ بین یک تا دو روزکاری به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

  شرایط ارسال کالا به لژبین

  پیش از ارسال کالا حتما با گروه خدمات پس از فروش لژبین تماس حاصل نمایید، از ارسال کالا بدون هماهنگی خوداری فرمایید.
  -کالا در جعبه اصلی خود به همراه کلیه متعلقات(ریموت، کابل، باتری، دفترچه راهنما ، هدیه و....) به لژبین بازگردانده شود.
  -از مخدوش کردن جعبه محصول خودداری فرمایید.
  -فاکتور به همراه کالا ارسال شود.
  -مشکل کالا به صورت مکتوب نوشته و ارسال شود.
  -هزینه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد.
  مرسوله خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید:
  تهران-خیابان ولیعصر-پایین تر از پارک ساعی -برج سپهر ساعی- طبقه 6 -واحد 607
  کدپستی :1433894196
  *هزینه ارسال در موارد وجود ایراد فنی،مغایرت فنی وظاهری ویا آسیب دیدگی ظاهری پس از تایید کارشناسان لژبین به عهده لژبین می باشد و در صورت انصراف از خرید کالا و با تایید نشدن ایراد و یا مغایرت توسط کارشناسان لژبین ،هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

  1- تمام مشتریان باید از صحت که شماره تلفن‌ها، آدرس‌ها، پست الکترونیکی و یا اطلاعات دیگر ارائه شده در حساب کاربری اطمینان حاصل نمایند. هر گونه مسئولیت و یا ادعای ناشی از اطلاعات نادرست و یا منسوخ، صرفاً متوجه خود خریدار است.
  2- لژبین در برابر ثبت نشدن خریدهای مشتریان به دلایلی مانند آسیب خوردن دستگاه(مثل لپ‌تاپ)، اختلال در شبکه اینترنتی و یا اتمام شارژ اینترنت، مسئولیتی ندارد.

  3- فروشگاه اینترنتی لژبین حق رد صلاحیت هر عضوی که بخواهد سوء استفاده کند، در معامله اخلال کند و یا شیوه‌های نادرستی به کار بگیرد را برای خود محفوظ می‌داند.
  4- کارشناسان پشتیبانی لژبین ایرادات و مغایرت های اعلام شده توسط مشتریان را بررسی می نمایند و پس از تاییدکارشناسان پشتیبانی کالا تعویض خواهد شد.
  5- لازم به ذکر است تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبارلژبین می باشد. اگر در هنگام مراحل تست و بررسی کالا توسط کارشناسان لژبین موجودی انبار به اتمام برسد لژبین بنا به انتخاب مشتری کالای مشابه دیگری را ارسال می کند و یا وجه پرداختی کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می کند(در صورت انتخاب کالا دیگر تفاوت قیمت کالای جدید و کالای مرجوعی محاسبه می شود و قبل ارسال کالا تسویه انجام می شود)